Notarissen

  • Bas Schipper
  • Gerben Elsinga
  • Jan van de Meulengraaf
  • Ellen van Pelt
  • Eric Ros
  • Philip Slangen
  • Peter Veltman
  • Wim Weijs
  • Annet Wijers

Oud-notaris

  • Erica Heeres

Notaris protocolwaarnemer

  • Gerben Elsinga (waarnemer protocol Heeres Harlingen)
  • Bas Schipper (waarnemer protocol Te Lindert Doesburg)

Kandidaat-notaris protocolwaarnemer

  • Lieven van Belzen (waarnemer protocol Schwankhaus Nunspeet)
  • Wies Plantinga (waarnemer protocol Buiteman / Codex Legal Den Haag)
  • André Russchen RB (waarnemer protocol Pieltjes Nunspeet)

Senior kandidaat-notarissen

  • Froukje van der Galiën
  • Judith Klaassen
  • Nelke Kroes
  • Jeroen te Lindert
  • Fleur van Lith
  • Monique Nabben
  • Petra Tillmann-Derksen

Junior / medior kandidaat-notarissen

  • Yvonne Douma-de Ruiter
  • Angéla Geerligs
  • Loeke Jorna
  • Albert Kalsbeek
  • Lisette Kok

Adviseurs / juristen

  • Jacques Buiteman
  • Ane Peter van Dijk
  • Kim van der Knijff
  • Mark de Vries

Notarisklerken / paralegals

  • Marjolein van Beekhuizen
  • Diana van Buuren
  • Ate Klein
  • Tamara Krooneman-Kooiman
  • Trix Kamphuis-van Laar
  • Ursula Leemhorst
  • Pieter van de Ridder
  • Jan Tijssen
  • Saskia de Vries

Centrale financiële administratie

  • Dorothée Bindels
  • Greetje Heeres
  • Jolanda Kist
  • Dick Teerink
  • Oscar Veltman

Automatisering/informatiebeveiliging/innovatie

  • Taco van Bennekom

Notarieel medewerkers / secretariaat

  • Mirjan van Aarssen-Vollenberg
  • Margot van Abel
  • Meike Askamp
  • Marc Bakker
  • Wijnie Beukers-van de Zande
  • Eva Blickmann
  • Nienke Boes
  • Petra Bokma-Goslinga
  • Anouk Brummer
  • Geertje van Dijk-Bijker
  • Mariëlle van Duijnhoven-Geurts
  • Noëlle den Engelse
  • Nicole Gerritsen
  • Samantha Grasmeijer
  • Wianne Greidanus
  • Mireille Hania-Bakker
  • Renate Heinen
  • Verena van Hoek
  • Wencke Hogendijk
  • Laura van Horick-van Wijk
  • Wendy Jansen-Bodde
  • Froukje Jurna
  • Andrea Klein-Van Riesen
  • Karin van Klompenburg-Beek
  • Joyce Kolder
  • Melissa Kotters
  • Demi Kroon
  • Cindy Leijsten-Muijsers
  • Christiaan Lodewijk
  • Overige medewerkers
  • Digna Meijer-Petter
  • Bianca Metze-Wiendels
  • Joep Mom
  • Jannelie Okken
  • Jovanni Olieberg
  • Annette Oudendorp-Booij
  • Joke Parr-Pijnenburg
  • Margreet Remmelink
  • Anke Siedsma
  • Annika Sletterink-Wessels
  • Suzanne Smits-Teeuwen
  • Heidi van Staveren-van Renselaar
  • Esra Storm
  • Chéyenne Termeulen
  • Carla Tijssen-Huibers
  • Carolien Top
  • Marieke Vis-Kluinhaar
  • Mieke Vloedgraven-Raben
  • Stephanie de Vries-Bethlehem
  • Daniëlle Waldus
  • Rianne de Weerd-Baakman
  • Martine Weijdema-van der Heijden
  • Ashley Welles
  • Geke Wolf-Hadders
  • Gerrie Zwart-van Vleeren

Notarieel stagiairs

  • Helmich Heutink
  • Zoë Hulsebos
  • Roman Kuntz

Facilitaire ondersteuning

  • Robin Boonstra
  • Jan te Lindert
  • Iris Weijdema

Administratief medewerkers

  • Femke Fokkema-Achterberg
  • Sara Nada